Dişevim'e hoşgeldiniz..

All On Four İmplant Tekniği

All On Four İmplant Tekniği

 

İmplant, son derece yaygın olarak kullanılan diş tedavi yöntemlerinden biridir. İmplant süreç olarak zorlu ve zaman alan bir tedavidir. Ancak bu durum all on four implant tekniği ile artık daha kolay ve daha mümkün hale gelmektedir.

 

Diş Evim bu konuda başarılı tedaviler uygulayan firmalardan biri olarak sizleri beklemektedir. Başta dörtlü implant tekniği olmak üzere birçok diş tedavilerinizde sizler için hazırdır.

 

All On Four Tekniği Nedir?

 

İmplant tedavisi yaptıracak olan hastalar, son derece tedirgin olur. Ancak bu artık all on four implant tekniği ile son bulur. Bu teknik temel olarak, tek bir dişe tekli implantlar yerine, dörtlü olarak implantların uygulandığı daha teknik ve kolay yollu bir tekniktir. Bu teknik sayesinde hastalar daha kısa sürede iyileşir. Aynı zamanda tedavi süreci de daha kolay geçer.

 

Bu tekniği uygulayan başarılı kliniklerden biri olan Diş Evim olarak bizler de bu teknikle hastalara implant hizmeti veriyoruz. Başarılı ve uzman doktorlarımız sayesinde tedavi süreci ve sonrasında da hastalara gereken özeni her an göstererek rahat bir dönem geçirmesini sağlıyoruz.

 

All On Four Tekniği Nasıl Uygulanır?

 

İmplant tedavisine ihtiyaç duyulan hastalara all on four implant tekniği yapılacaksa önce gereken klasik tahliller yapılarak hastaya uygun olup olmadığı tespit ediyoruz. Ardından ağız içi ölçülerini alarak implant hazırlıyoruz. İmplantları çene üzerine sabitledikten sonra, geçici protezleri takıyoruz. Burada hastalar ortalama 3 ay kadar beklerler.

 

İyileşme süreci tamamlanınca protez dişler takılarak implant süreci tamamlanır. Ancak iyileşme dönemi bir süre daha devam edeceği için dikkat edilmesi gerekir. Bu dönemde Diş Evim doktorları, hastaların her süreçte yanlarında olduğu gibi bu süreçte de yardımcı olurlar. Böylece oldukça rahat bir tedavi süreci tamamlanır.

 

 

İmplant Sonrası Nelere Dikkat Edilmeli?

 

İmplant uygulaması all on four implant tekniği kullanılarak yapıldığında oldukça rahat bir tedavi süresi yaşanır. Burada en önemli etken implantların dörtlü olarak ve açılı olarak yerleştirilmesi ciddi anlamda iyileşme sürecini kolaylaştırır. Bu teknikte yara ve benzeri durumlar daha az olduğu için ağrı da az olur. Geçici protezler takıldığında bile normal seviyede dişler kullanılabilir.

 

Gerçek dişler takıldıktan sonra ise hiçbir fark olmadan kendi dişleriniz gibi kullanabilirsiniz. Kaliteli ve başarılı implant tedavisi için Diş Evim doktorları sizi bekliyor.

 

Adres

Batı Mh. İpek Sk. No:3, Pendik / İSTANBUL

(0216) 491 05 81

Bizi hemen arayın

Açılış Saatleri

Pzt - Cmt: 9:00 - 19:00

Randevu almak için!

info@disevim.com